צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מסלולי הליכה בקרבי לחובבי הרפתקאות

  קרבי, תאילנד, היא גן עדן לחובבי הרפתקאות וטבע. עם נופים עוצרי נשימה, יערות גשם עבותים, מפלים מרהיבים וצוקים מרשימים, קרבי מציעה מגוון רחב של מסלולי הליכה שמתאימים לכל רמות הקושי. אם אתם מחפשים חוויה בלתי נשכחת, מסלולי ההליכה בקרבי הם בדיוק מה שאתם צריכים. בואו נצא למסע מרתק בין המסלולים המובילים בקרבי.

  מסלול טיול טאב קאק האנג נאק (Tab Kak Hang Nak Nature Trail)

  מסלול טיול טאב קאק האנג נאק הוא אחד המסלולים הפופולריים ביותר בקרבי. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומוביל לפסגת הר האנג נאק, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי עוצר נשימה של האזור. המסלול אורך כ-4 קילומטרים לכל כיוון, והוא מתאים למטיילים ברמת קושי בינונית. לאורך הדרך תוכלו לראות מגוון רחב של צמחים ובעלי חיים, כולל פרפרים צבעוניים וציפורים נדירות. אל תשכחו להביא מצלמה כדי לתעד את הנופים המרהיבים.

  מסלול טיול טייגר קייב (Tiger Cave Temple)

  מסלול טיול טייגר קייב הוא מסלול מאתגר אך מתגמל במיוחד. המסלול מתחיל במקדש טייגר קייב, אחד המקדשים המפורסמים ביותר בקרבי, וממשיך במעלה הר תלול עם 1,237 מדרגות. למרות שהעלייה יכולה להיות קשה, הנוף מהפסגה שווה כל מאמץ. מהפסגה תוכלו לראות נוף פנורמי של קרבי והאיים הסמוכים. המסלול מתאים למטיילים ברמת קושי גבוהה, ולכן חשוב להצטייד במים ובנעליים נוחות.

  מסלול טיול קאו פאנום בנצ'ה (Khao Phanom Bencha National Park)

  פארק לאומי קאו פאנום בנצ'ה הוא גן עדן לחובבי טבע ומסלולי הליכה. הפארק מציע מגוון רחב של מסלולים, החל ממסלולים קצרים וקלים ועד למסלולים ארוכים ומאתגרים. אחד המסלולים הפופולריים ביותר בפארק הוא מסלול המפלים, שמוביל למפלים מרהיבים כמו מפל הואי טו (Huay Toh Waterfall) ומפל הואי סאד (Huay Sade Waterfall). המסלול עובר דרך יער גשם עבות ומציע נופים מרהיבים של מפלים, נהרות וצמחייה עשירה. המסלול מתאים למטיילים ברמת קושי בינונית.

  מסלול טיול קאו נונג (Khao Ngon Nak)

  מסלול טיול קאו נונג הוא מסלול מאתגר אך מתגמל במיוחד. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומוביל לפסגת הר נונג, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי עוצר נשימה של האזור. המסלול אורך כ-3.7 קילומטרים לכל כיוון, והוא מתאים למטיילים ברמת קושי גבוהה. לאורך הדרך תוכלו לראות מגוון רחב של צמחים ובעלי חיים, כולל פרפרים צבעוניים וציפורים נדירות. אל תשכחו להביא מצלמה כדי לתעד את הנופים המרהיבים.

  מסלול טיול קאו סוק (Khao Sok National Park)

  פארק לאומי קאו סוק הוא אחד הפארקים הלאומיים היפים ביותר בתאילנד, והוא מציע מגוון רחב של מסלולי הליכה שמתאימים לכל רמות הקושי. אחד המסלולים הפופולריים ביותר בפארק הוא מסלול האגם, שמוביל לאגם צ'או לאן (Cheow Lan Lake) המרהיב. המסלול עובר דרך יער גשם עבות ומציע נופים מרהיבים של האגם, ההרים והצמחייה העשירה. המסלול מתאים למטיילים ברמת קושי בינונית.

  מסלול טיול קאו פו (Khao Phu)

  מסלול טיול קאו פו הוא מסלול מאתגר אך מתגמל במיוחד. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומוביל לפסגת הר פו, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי עוצר נשימה של האזור. המסלול אורך כ-5 קילומטרים לכל כיוון, והוא מתאים למטיילים ברמת קושי גבוהה. לאורך הדרך תוכלו לראות מגוון רחב של צמחים ובעלי חיים, כולל פרפרים צבעוניים וציפורים נדירות. אל תשכחו להביא מצלמה כדי לתעד את הנופים המרהיבים.

  מסלול טיול קאו נוי (Khao Noi)

  מסלול טיול קאו נוי הוא מסלול קליל שמתאים למשפחות ולמטיילים ברמת קושי נמוכה. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומוביל לפסגת הר נוי, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי עוצר נשימה של האזור. המסלול אורך כ-2 קילומטרים לכל כיוון, והוא מתאים למטיילים בכל הגילאים. לאורך הדרך תוכלו לראות מגוון רחב של צמחים ובעלי חיים, כולל פרפרים צבעוניים וציפורים נדירות. אל תשכחו להביא מצלמה כדי לתעד את הנופים המרהיבים.

  מסלול טיול קאו קראד (Khao Krad)

  מסלול טיול קאו קראד הוא מסלול מאתגר שמתאים למטיילים ברמת קושי גבוהה. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומוביל לפסגת הר קראד, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי עוצר נשימה של האזור. המסלול אורך כ-6 קילומטרים לכל כיוון, והוא מתאים למטיילים ברמת קושי גבוהה. לאורך הדרך תוכלו לראות מגוון רחב של צמחים ובעלי חיים, כולל פרפרים צבעוניים וציפורים נדירות. אל תשכחו להביא מצלמה כדי לתעד את הנופים המרהיבים.

  מסלול טיול קאו טונג (Khao Tong)

  מסלול טיול קאו טונג הוא מסלול קליל שמתאים למשפחות ולמטיילים ברמת קושי נמוכה. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומוביל לפסגת הר טונג, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי עוצר נשימה של האזור. המסלול אורך כ-3 קילומטרים לכל כיוון, והוא מתאים למטיילים בכל הגילאים. לאורך הדרך תוכלו לראות מגוון רחב של צמחים ובעלי חיים, כולל פרפרים צבעוניים וציפורים נדירות. אל תשכחו להביא מצלמה כדי לתעד את הנופים המרהיבים.

  מסלול טיול קאו פו קאו (Khao Phu Khao)

  מסלול טיול קאו פו קאו הוא מסלול מאתגר שמתאים למטיילים ברמת קושי גבוהה. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומוביל לפסגת הר פו קאו, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי עוצר נשימה של האזור. המסלול אורך כ-7 קילומטרים לכל כיוון, והוא מתאים למטיילים ברמת קושי גבוהה. לאורך הדרך תוכלו לראות מגוון רחב של צמחים ובעלי חיים, כולל פרפרים צבעוניים וציפורים נדירות. אל תשכחו להביא מצלמה כדי לתעד את הנופים המרהיבים.

  מסלול טיול קאו פו טונג (Khao Phu Tong)

  מסלול טיול קאו פו טונג הוא מסלול מאתגר שמתאים למטיילים ברמת קושי גבוהה. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומוביל לפסגת הר פו טונג, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי עוצר נשימה של האזור. המסלול אורך כ-8 קילומטרים לכל כיוון, והוא מתאים למטיילים ברמת קושי גבוהה. לאורך הדרך תוכלו לראות מגוון רחב של צמחים ובעלי חיים, כולל פרפרים צבעוניים וציפורים נדירות. אל תשכחו להביא מצלמה כדי לתעד את הנופים המרהיבים.

  מסלול טיול קאו פו נוי (Khao Phu Noi)

  מסלול טיול קאו פו נוי הוא מסלול קליל שמתאים למשפחות ולמטיילים ברמת קושי נמוכה. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומוביל לפסגת הר פו נוי, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי עוצר נשימה של האזור. המסלול אורך כ-4 קילומטרים לכל כיוון, והוא מתאים למטיילים בכל הגילאים. לאורך הדרך תוכלו לראות מגוון רחב של צמחים ובעלי חיים, כולל פרפרים צבעוניים וציפורים נדירות. אל תשכחו להביא מצלמה כדי לתעד את הנופים המרהיבים.

  מסלול טיול קאו פו קראד (Khao Phu Krad)

  מסלול טיול קאו פו קראד הוא מסלול מאתגר שמתאים למטיילים ברמת קושי גבוהה. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומוביל לפסגת הר פו קראד, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי עוצר נשימה של האזור. המסלול אורך כ-9 קילומטרים לכל כיוון, והוא מתאים למטיילים ברמת קושי גבוהה. לאורך הדרך תוכלו לראות מגוון רחב של צמחים ובעלי חיים, כולל פרפרים צבעוניים וציפורים נדירות. אל תשכחו להביא מצלמה כדי לתעד את הנופים המרהיבים.

  מסלול טיול קאו פו טונג נוי (Khao Phu Tong Noi)

  מסלול טיול קאו פו טונג נוי הוא מסלול קליל שמתאים למשפחות ולמטיילים ברמת קושי נמוכה. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומוביל לפסגת הר פו טונג נוי, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי עוצר נשימה של האזור. המסלול אורך כ-5 קילומטרים לכל כיוון, והוא מתאים למטיילים בכל הגילאים. לאורך הדרך תוכלו לראות מגוון רחב של צמחים ובעלי חיים, כולל פרפרים צבעוניים וציפורים נדירות. אל תשכחו להביא מצלמה כדי לתעד את הנופים המרהיבים.

  קרבי מציעה מגוון רחב של מסלולי הליכה שמתאימים לכל רמות הקושי. בין אם אתם מחפשים מסלול קליל למשפחות או מסלול מאתגר לחובבי הרפתקאות, קרבי היא היעד המושלם עבורכם. אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר כדי לתכנן את הטיול הבא שלכם לקרבי וליהנות מחוויה בלתי נשכחת.