צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מסלולי הליכה לחובבי הרפתקאות: קראבי, תאילנד

  קראבי, תאילנד, היא גן עדן לחובבי הרפתקאות ומסלולי הליכה. עם נופים עוצרי נשימה, חופים לבנים, יערות גשם עבותים וצוקים מרהיבים, קראבי מציעה מגוון רחב של מסלולי הליכה שמתאימים לכל רמות הקושי והניסיון. אם אתם מחפשים חוויה בלתי נשכחת בטבע, קראבי היא היעד המושלם עבורכם.

  מסלול טיול טאב קאק האנג נאק (Tab Kak Hang Nak Nature Trail)

  מסלול טיול טאב קאק האנג נאק הוא אחד המסלולים הפופולריים ביותר בקראבי. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומטפס עד לפסגת הר האנג נאק, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי מרהיב של האזור. המסלול אורך כ-4 קילומטרים לכל כיוון ונמשך כ-3-4 שעות. בדרך תעברו דרך מפלים קטנים, צמחייה עשירה ובעלי חיים מקומיים. מומלץ להתחיל את המסלול מוקדם בבוקר כדי להימנע מהחום הכבד של הצהריים.

  מסלול טיול טייגר קייב (Tiger Cave Temple)

  מסלול טיול טייגר קייב הוא מסלול מאתגר אך מתגמל במיוחד. המסלול מתחיל במקדש טייגר קייב, אחד המקדשים המפורסמים ביותר בקראבי, ומטפס במעלה 1,237 מדרגות עד לפסגת ההר. בפסגה תמצאו פסל בודהה מרהיב ונוף עוצר נשימה של האזור. המסלול מתאים למטיילים מנוסים ומומלץ להביא מים ונעליים נוחות.

  מסלול טיול קאו פאנום בנצ'ה (Khao Phanom Bencha National Park)

  פארק לאומי קאו פאנום בנצ'ה מציע מגוון רחב של מסלולי הליכה שמתאימים לכל רמות הקושי. אחד המסלולים הפופולריים ביותר הוא המסלול למפל הואי טו (Huay Toh Waterfall). המסלול אורך כ-2 קילומטרים לכל כיוון ונמשך כ-2-3 שעות. בדרך תעברו דרך יער גשם עבות, צמחייה עשירה ובעלי חיים מקומיים. המפל עצמו הוא מקום נהדר להתרענן ולהירגע אחרי ההליכה.

  מסלול טיול קאו נונג (Khao Ngon Nak)

  מסלול טיול קאו נונג הוא מסלול מאתגר אך מתגמל במיוחד. המסלול מתחיל ביער גשם עבות ומטפס עד לפסגת הר קאו נונג, שם תוכלו ליהנות מנוף פנורמי מרהיב של האזור. המסלול אורך כ-4 קילומטרים לכל כיוון ונמשך כ-3-4 שעות. בדרך תעברו דרך מפלים קטנים, צמחייה עשירה ובעלי חיים מקומיים. מומלץ להתחיל את המסלול מוקדם בבוקר כדי להימנע מהחום הכבד של הצהריים.

  קראבי מציעה מגוון רחב של מסלולי הליכה שמתאימים לכל רמות הקושי והניסיון. אם אתם מחפשים חוויה בלתי נשכחת בטבע, קראבי היא היעד המושלם עבורכם. צרו איתנו קשר כדי לתכנן את הטיול שלכם ולהתחיל את ההרפתקה הבאה שלכם בקראבי, תאילנד.